Righte Pic Banner

طراحی سایت، پورتال و خدمات

ورود به دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک

طراحی اختصاصی با به روزترین تکنولوژی های دنیا

Left Pic Banner
Site2

طراحی سایت شرکتی

طراحی مبتنی بر نیازهای شرکت‌ها و مؤسسات، اعم از دولتی و خصوصی در کمترین زمان با پشتیبانی حرفه‌ای با اتکا به CMS حرفه‌ای و کاملا بومی دارای گواهینامه و تأییدیه های امنیتی

Site3

طراحی سایت شخصی

طراحی اختصاصی و مبتنی بر نیازهای اشخاص در هر زمینه کاری که هتسند در کمترین زمان با پشتیبانی حرفه‌ای و طراحی پوسته و ظاهر سایت مطابق با سلیقه مشتری

News

طراحی سایت خبری

راه اندازی سایت های خبری و خبرگزاری با امکانات پیشرفته و ارائه دهنده‌ی تمامی روال ها و نیازهای خبرنگاران برای درج و سریع اخبار و حضور مؤثر در نتایج گوگل با تکیه بر استانداردهای روز سئو.

Site

فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با امکانات گسترده در بستری امن برای معرفی محصولات، افزایش فروش و تثبیت موقعیت تجاری شرکت و فروشگاه خود، در عرصه وب و کسب و کارهای اینترنتی.

طراحی سایت دیده گاه

با توجه به رشد چشمگیر کاربردها و کاربران اینترنت، یکی از اولین و مهمترین اقدامات هر شخص، سازمان و شرکتی، برخورداری از یک وب سایت (پورتال) مناسب برای معرفی خود در دنیای وب، می‌باشد.

در این روزگار هنگامی که نام یک برند، نشان یا حتی یک اسم به گوش شما می‌رسد، یکی از راه های پیش روی شما، برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر، جستجو در گوگل است. طراحی وب سایت جذاب، سریع و با کارایی بالا می تواند این فرصت طلایی را به کسب و کار شما بدهد تا این کاربران ارزشمند را جذب کرده و محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه ارائه نمایید.

هر چه بازدید و زمان حضور کاربران در وب سایت یا پورتال شما بیشتر شود، اعتبار سازمان، فروشگاه و مجموعه‌ی شما بیشتر خواهد شد و نشان دهنده ی اعتماد کاربران به برند شما می باشد.

طراحی سایت و طراحی پورتال سایت دیده گاه خدمتی با دو دهه تجربه می باشد.

SiteDesign002
SiteDesign003

طراحی سایت و پورتال با تکنولوژی های روز صورت می پذیرد و امکان شخصی سازی در آنها وجود دارد. استفاده از نمایش های زیبا و انیمیشن ها همراه با رعایت استاندارد ها، تجربه ی خوبی از طراحی سایت برای مشتریان دیدگاه فراهم می آورد.

به کارگیری آخرین فنآوری‏ ها در زمینه UI/UX، طراحی رسپانسیو(واکنش گرا)، اجرای پوسته ها و الگوهای از پیش طراحی شده، طراحی پوسته اختصاصی تجربه ی منحصر به فردی از وب سایت یا پورتال برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

اگر کالا، ایده، محصولات یا خدماتی برای ارائه دارید آسان ترین و سریع ترین راه برای معرفی آن به مشتریان نهفته خود، طراحی و راه اندازی یک وب سایت یا پورتال است.

با بکارگیری راهکارهای نشان داده شده توسط سایت دیدگاه و استفاده از تجربه ی موجود در زمینه ی سئو(بهینه سازی برای موتورهای جستجو)، یک قدم جلوتر از سایر رقبای خود هستید. رتبه بالاتر در گوگل، به معنای کلیک بیشتر صفحات وب سایت می باشد و به همراه آن مشتریان بیشتر و صدالبته فروش بیشتر.

تحلیل داده ها، انتخاب کلیدواژه ها، گزارش نرخ بازدید از سایت، تحلیل رقبا و … از جمله خدماتی است که در قالب سئو و بهینه سازی برای موتور جستجو به مشتریان ارائه می گردد.

SiteDesign001
SiteDesign004

سیستم پشتیبانی سایت دیدگاه به مشتریان کمک می کند تا بتوانند ارتباط مستمر و مؤثری با طراح برقرار نموده و به راحتی مسایل خود را مطرح کنند و از تجربیات، مشاوره و راهکارهای  طراحی سایت و پورتال و خدمات سئو، بهره مند شوند.

استانداردهای کیفی در زمینه طراحی سایت و پورتال، امنیت، سرویس های زیرساختی در هنگام تحویل وب سایت و پورتال به مشتریان کنترل می‌گردند. پس از تحویل وب سایت و پورتال نیز خدمات گارانتی توسط واحد سئو و پشتیبانی سایت دیدگاه به مشتری عرضه می‌گردد.

در صورتی که از سایر زیرساخت ها و فریم ورک های موجود در وب استفاده می نمایید، سایت دیدگاه قادر است تا عملیات انتقال اطلاعات وب سایت و داده‌ های شما را به زیرساخت جدید انجام دهد و شما می توانید به راحتی از هر یک از زیرساخت های موجود مهاجرت نمایید.

رعایت استانداردها و قراردادن دیتای صحیح در وب سایت و پورتال، می تواند شما را به یکی از 10 لینک اول نتایج جستجو با کلیدواژه های مرتبط، تبدیل کند. بهینه بودن وب سایت طراحی شده توسط سایت دیدگاه برای موتور جستجو به خصوص گوگل، یکی از نقاط قوت سایت دیدگاه می باشد.